شرکت نورپردازی – نورپردازي ساختمان و نورپردازی نما

نورپردازی سینما
نورپردازی داخلی
نورپردازی عکاسی
نورپردازی چیست
نورپردازی شهری
نورپردازی در معماری
نورپردازی مغازه
نورپردازی مجالس

خدمات گروه تخصصی طیف نور در زمینه نورپردازی

نورپردازی نمای مراکز تجاری – اداری ( بازارها، هتل ها، رستوران ها )
روشنایی و نور پردازی پارک ها ، پل ها ، میادین و فضاهای شهری
نورپردازی موزه ، گالری و نمایشگاه
نورپردازی بناهای تاریخی و باستانی
نورپردازی داخلی، تلفیق نور و دکوراسیون داخلی
فروش تجهیزات نورپردازی

 

نورپردازی

 

مرحله ی اول

کلید این طراحی، ایجاد درک مختصری از طرح برای مشتری است. پس از این مطالعه ی دقیق، یک برنامه ی مفهومی طرح نورپردازي برای مشتری و تیم طراحی ایجاد می شود تا نظر خود را بگویند و آن را تأیید کنند.

مرحله ی دوم

ما بر اساس بازخوردها با تیم طراحی کار می کنیم تا طرح مفهومی را به یک بسته ی طراحی اولیه به همراه نقشه ها، تصاویر جزئی، مشخصات چراغ، شرح وظایف، بودجه و سایر اطلاعات فنی تبدیل کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر گونه مقررات و الزامات فنی رعایت شده باشد.

یادداشت ها و جزئیات طرح برای هر سفارش و عناصر داخلی نورپردازی ایجاد می شود. یک بسته ی طراحی اولیه به منظور پیشنهاد، مرور و نظردهی به مشتری و تیم طراحی ارائه می شود.

مرحله ی سوم

پس از تأیید، طرح به یک بسته ی ساخت اولیه تبدیل می شود که پروژه بر مبنای آن ساخته می شود. این یک بسته ی دقیق به همراه نقشه ها، جزئیات، برنامه ی کنترل و مشخصات فنی چراغ هاست که تماماً حاشیه نویسی شده است. عناصر سفارش نور پردازی مرور نهایی می شود

مرحله ی چهارم

ما زمان تحویل نهایی یک پروژه به خود می بالیم. ما همراه با تیم ساخت کار می کنیم تا مطمئن باشیم که پروژه به نحو احسنت اجرا و نور راه اندازی شده است و بهترین نتیجه ی ممکن به دست آمده است.

 

نورپردازی با کریستال