[well]

نورپردازی حرفه ای سقف

28 مدل نحوه صحیح نورپردازی دکوراسیون منزل

نور پردازی و نور مخفی سقف کاذب

مدل های نور مخفی سقف

[/well]
[well]

نورپردازی حرفه ای سقف استخر فرمانیه

[/well][well]

نورپردازی سقف الهیه

[/well][well]

نورپردازی سقف ویلا کلاردشت

[/well][well]

نورپردازی سقف خانه دوبلکس چالوس

[/well][well]

نورپردازی کریستال و فیبرنوری  کیش

[/well][well]

نورپردازی سقف فیبرنوری  همدان

[/well]
[well]

نورپردازی سقف استخر فرمانیه

[/well][well]

نورپردازی سقف ونک

[/well][well]

نورپردازی سقف فیبر نوری اصفهان

[/well][well]

نورپردازی سقف کریستال رشت

[/well][well]

نورپردازی کریستال سقف تبریز

[/well][well]

نورپردازی سقف کریستال اهواز

[/well]
[well]

طراحی صحیح و بر طبق اصول نورپردازی سقف خانه یکی از مهم ترین مباحث در علم طراحی داخلی می باشد. آیا تابحال برایتان اتفاق افتاده است که به اتاق یا خانه ای قدم بگذارید و در همان ابتدا جذب دکوراسیون نفس گیر و بی نقض آن شوید؟

نکته این است که خود مکان ممکن است چندان جذاب و زیبا نباشد اما نورپردازی صحیح دکوراسیون منزل کاری کرده که آنرا جذاب تر و زیباتر از حالت عادی و معمولی خود نشان می دهد.
طراحی صحیح دکوراسیون داخلی خانه و نورپردازی ان یکی از مهم ترین بحث ها در بین طراحان داخلی میباشد. نورپردازی تاثیر زیادی در زیبا کردن دکوراسیون داخل خانه دارد اما باید در انتخاب جایی که باید نورپردازی کنید و نحوه نورپردازی توجه کنید اگه در نورپردازی دکوراسیون داخلی خانه توجه کنید حتمی باعث زیبایی خانه میشود آیا تا بحال برای شما اتفاق افتاده که وارد یک خانه شوید و از همون اول جذب دکوراسیون داخل خانه شوید؟

اگر دوست دارید که خانه ی خود را نیز مثل ان خانه جذاب کنید باید به همه ی وسایل موجود در محیط خانه دقت کافی داشته باشید تا یک خانه ی زیبا داشته باشید نور پردازی تاثیر زیادی در زیبایی خانه دارد پس در انتخاب ان باید خوب فکر کنید اگر دکوراسیون زیبایی داشته باشید نورپردازی ان را زیبا و جذابتر میکند نور پردازی خانه را زیبا و جذابتر از حالت معمولی میکند.

همانطور میدانید زیبایی اتاق پذیرایی نسبت به سایر قسمت های خانه مهم تر است زیرا وقتی مهمانی دارید حتمی در اتاق پذیرایی هستند و یا بیشتر وقت خود را روی مبل در اتاق پذیرایی میگذرانید پس باید نور پردازی اتاق طوری باشد که مهمان ها را جذب خود کند و همچنین شما در انجا نیز احساس راحتی کنیدباید نور قابل تنظیمی داشته باشد و چون به نور خورشید دسترسی ندارد باید نور کافی در سقف برای اتاق در نظر گرفت.

[/well]